Ewa Anna Zwolińska, Strategia rozwoju audiacji w muzycznej edukacji Ewa Anna Zwolińska, Strategia rozwoju audiacji w muzycznej edukacji

Ewa Anna Zwolińska, Strategia rozwoju audiacji w muzycznej edukacji

Ewa Anna Zwolińska, Strategia rozwoju audiacji w muzycznej edukacji, UKW, Bydgoszcz 2013, s. 198

Książka z dziedziny audiacji, która dzięki Autorce staje się coraz bardziej popularniejszym podejściem rozwijającym u dzieci takie aktywności poznawcze, które mają istotne znaczenie dla przyswajania zdolności językowych, rozwijają wyobraźnię oraz uwagę i pamięć słuchową. Publikacja jest cennym źródłem pomysłów i inspiracji dotyczących doskonalenia programów wychowania muzycznego. Jest także dobrą lekturą dla pedagogów, psychologów, nauczycieli muzyki oraz studentów edukacji muzycznej.