Rozwój ruchowy dzieci - zajęcia mgr Anny Wójcik Rozwój ruchowy dzieci - zajęcia mgr Anny Wójcik

Rozwój ruchowy dzieci - zajęcia mgr Anny Wójcik

W maju 2024 studenci kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna zagościli w Szkole Podstawowej nr 63 oraz w Przedszkolu Publicznym nr 11 w Bydgoszczy z wizytami studyjnymi prowadzonymi przez mgr Annę Wójcik. Podczas wizyt przeprowadzone zostały elementy lekcji W-F z naciskiem na profilaktykę postawy ciała oraz ćwiczenia muzyczno-ruchowe. Wizyty studyjne spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem przez uczniów. Krótka relacja fotograficzna portretuje przebieg spotkań w szkole podstawowej. Z każdej z czterech wizyt studenci zapisali obserwację, jako kluczową formę pracy operacyjnej na przedmiotach IV roku studiów stacjonarnych kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, tj. Metodyka wychowania fizycznego, Teatr dziecięcy oraz Zabawy i tańce przy muzyce.

Zachęcamy do obejrzenia :)