Wspieranie rozwoju grafomotoryki - warsztaty mgr Sylwii Wilczyńskiej-Aleksandrowicz i mgr Anny Wójcik

W ramach obchodów 55-lecia Wydziału Pedagogiki i Dnia Wydziału Pedagogiki, który odbył się 6 czerwca 2024 roku, mgr Sylwia Wilczyńska-Aleksandrowicz oraz mgr Anna Wójcik przeprowadziły warsztaty o temacie: Wspieranie rozwoju grafomotoryki. Kalejdoskop umiejętności.

Warsztat obejmował wprowadzenie teoretyczne dotyczące grafomotoryki i znaczenia wspierania umiejętności grafomotorycznych u dziecka w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz praktykę, a zakończony został częścią rozrywkową, bo sprawna motoryka mała przydaje się również do wspólnej zabawy.

W warsztatach aktywny udział wzięły studentki studiów stacjonarnych III roku na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, UKW w Bydgoszczy. Zachęcamy do zajrzenia w relację multimedialną z warsztatów.