Aktualności

Innowacyjne zajęcia studentek Pedagogiki wczesnoszkolnej

07 czerwca 2018
czytaj całość

4 czerwca 2018 odbyły się warsztaty z udziałem Pani Mgr Iwony Wolf, w których wzięły udział Studentki 3 roku studiów licencjackich pedagogiki wczesnoszkolnej. Uczestniczki w trakcie spotkania poznały wiele ciekawych i innowacyjnych metod prowadzenia zajęć z dziećmi w wykorzystaniem instrumentów.

 
6 czerwca 2018 odbyły się warsztaty z udziałem Pani dr Jolanty Piętowskiej, w których wzięły udział Studentki 2 roku studiów magisterskich pedagogiki wczesnoszkolnej. W trakcie spotkania Studentki dowiedziały się w jaki sposób można wykorzystać elementy Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne w różnych sytuacjach wychowawczych.

 

 

czytaj całość…

Sukces Absolwentki Studiów Podyplomowych Wczesna Edukacja

08 lutego 2018
czytaj całość

Ewa Widacka-Matoszko - absolwentka Studiów Podyplomowych Wczesna Edukacja we wrześniu 2017 została laureatką III edycji konkursu stypendialnego Urzędu Miasta Bydgoszczy na twórczość artystyczną oraz działanie na rzecz upowszechniania kultury.

 
Książkę edukacyjno-kulturalną pt. "Litery w sztuce" zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.

 

czytaj całość…

Witamy w naszym Zakładzie nowego Doktora nauk społecznych w zakresie Pedagogiki

04 lipca 2017
czytaj całość

W dniu 4 lipca 2017 Rada Wydziału Pedagogiki i Psychologii podjęła uchwałę o nadaniu mgr Tatianie Grabowskiej z naszego Zakładu stopnia Doktora nauk społecznych w zakresie Pedagogiki. 

Ogromnie cieszymy się z tego wydarzenia. 

 

Gratulujemy dr Tatianie Grabowskiej sukcesu zawodowego.

 

Życzymy Pani Doktor otwartości na kolejne wyzwania oraz sprzyjających warunków do realizacji zamierzeń, aby sukcesy zawodowe przyniosły radość i dały poczucie spełneinia.

 

czytaj całość…

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Zakład Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej
ul. J.K. Chodkiewicza 30, 85-064 Bydgoszcz